pl
+48 609 697 444 Nowotarska 27B, Zakopane
 • English
 • +48 609 697 444 Nowotarska 27B, Zakopane
  pl

  Quady Zakopane

  HIT !!!

  Quady – 1h Wycieczka z Przewodnikiem

  Widok na Tatry
  Instruktaż i Przewodnik na trasie
  Górska przygoda

  0

  Quady – 2h Wycieczka z Przewodnikiem

  Widok na Tatry
  Instruktaż i Przewodnik na trasie
  Dużo jazdy Quadem

  0

  Quady – 3h Wycieczka z Ogniskiem

  Widok na Tatry
  Instruktaż i Przewodnik na trasie
  Ognisko z poczęstunkiem

  0

  Quady – 3h Nocna wycieczka z Ogniskiem

  Widok na Tatry
  Instruktaż i Przewodnik na trasie
  Ognisko z poczęstunkiem

  0
  Najlepsze oferty wypożyczalnii

  Quady Zakopane

  Wyjeżdżając w góry pragniemy wypoczynku i obcowania z przyrodą i niepowtarzalnymi widokami, z których słynie Zakopane i okolice. Ciężko wyobrazić sobie pobyt w Tatrach bez spacerów i wędrówek, bez podziwiania jedynych w swoim rodzaju krajobrazów. Ale przecież oferta, jaką Zakopane ma dla turystów nie ogranicza się tylko do tego. Dla pragnących porcji adrenaliny ma bowiem Zakopane quady i możliwość właśnie na nich zwiedzania okolicy.

  Decydując się na skorzystanie z wypożyczalni quadów w Zakopanem uzyskujecie szansę poznania okolicy w zupełnie nowy i niepowtarzalny sposób. Te potężne maszyny nieść będą Was przez górskie trasy, na długo zapadające w pamięci. Wbrew pozorom wycieczki na quadach w Zakopanem wcale nie są przeznaczone wyłącznie dla silnych i doświadczonych. Bez problemu uczestniczyć mogą w nich całe rodziny, w zasadzie niezależnie od stopnia zaawansowania i znajomości tematu. Już po krótkim szkoleniu nawet amatorzy będą mogli wybrać się na przejażdżkę trasami łatwymi, ale jednak pozwalającymi poczuć moc maszyn. Dla bardziej doświadczonych ciekawszą propozycją będą trasy dłuższe, łącznie z przejazdami nocnymi, połączonymi oczywiście z nieodzownym w takich okolicznościach ogniskiem.

  Czym kierować się wybierając wycieczkę na quadach w Zakopanem?

  Zakopane oferuje wiele możliwości wypoczynku. Większość z nich dostępna jest na platformie mountain.pl. To miejsce specjalnie dla turystów poszukujących ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu. Daje wiele możliwości, dopasowanych do wieku, wielkości grupy, kondycji fizycznej. Wypoczynek na Podhalu nie musi kończyć się na spacerach po górach, może być dużo bardziej oryginalny i emocjonujący. Quady w Zakopanem to tylko jedna z propozycji, jakie znajdziecie na mountain.pl.