pl
+48 609 697 444 Nowotarska 27B, Zakopane
 • English
 • +48 609 697 444 Nowotarska 27B, Zakopane
  pl

  Rafting Dunajcem Zakopane

  Summer Adventure DAY

  Quady
  Rafting
  Blisko natury

  0
  wyśmienita atrakcja Zakopanego

  Rafting przełomem Dunajca

  W Zakopanem nudzić się nie można, wie to każdy! Będąc tam warto przede wszystkim postawić na aktywności na świeżym powietrzu, by nacieszyć się górami, przecież to one są największą atrakcją. Warto je odkrywać na różne sposoby. Jednym z nich, nietuzinkowym i dającym wiele radości, jest udział w raftingu przełomem Dunajca.

  Nieziemskie pejzaże, adrenalina, relaks podczas raftingu dunajcem…

  Potężne szczyty, dzika przyroda, meandrująca rzeka – wyprawa pontonem, to idealny plan. Poznajemy czar Pienin, przekonujemy się, że widziane z perspektywy Dunajca prezentują się naprawdę imponująco. Poza tym, podczas wyprawy mamy okazję zwiedzić zamek w Niedzicy. Cudne widoki plus porcja historycznej wiedzy – połączenie idealne.

  Walka z bystrzynami daje wiele satysfakcji, uczy jaką potęgą jest natura. Adrenalina szybko wzrasta, wrażenia są trudne do opisania. Liczy się to, by dotrzeć do końca trasy, a przy tym napawać się atmosferą miejsca i jego urzekającymi pejzażami.

  Odrywamy się od wszystkiego co na lądzie, skupiamy na atrakcji. Znika stres, nieważne codzienne troski, przytłaczające nas trudności. Relaksujemy się, bajkowe otoczenie koi nerwy. Mimo zmęczenia, zyskujemy nowe siły, masę pozytywnej energii, a po to przecież między innymi przybywamy w góry.

  Przełom Dunajca jest nie tylko olśniewający, ale też tajemniczy, ponieważ legend na temat jego powstania nie brakuje. To sprawia, że tym bardziej warto go zobaczyć.

  Rafting przełomem Dunajca, to atrakcja dla każdego, kto lubi dostarczać sobie rozmaitych emocji, ceni aktywność, towarzystwo przyrody oraz chce poznawać góry w nietypowy sposób.