pl
+48 609 697 444 Nowotarska 27B, Zakopane
 • English
 • +48 609 697 444 Nowotarska 27B, Zakopane
  pl

  Hulajnogi elektryczne Zakopane

  Zjazd Hulajnogą Górską z Gubałówki na Krupówki

  Wypożyczenie Hulajnogi Górskiej
  Transfer na Gubałówkę GRATIS
  Kask i mapa z trasami GRATIS

  0

  Hulajnogi Elektryczne Zakopane

  W centrum Zakopanego
  Zwiedzaj na hulajnodze
  Odkrywaj nieznane

  0

  Hulajnogi Górskie Zakopane

  W samym centrum
  Zwiedzaj stylowo
  Odkrywaj nieznane

  0
  Najlepsze oferty wypożyczalnii

  Czas zaplanować wycieczkę po Zakopanem !

  Atrakcje zimowe Stolicy Tatr są bez wątpienia znane i kojarzone przez wszystkich. Jednak gdy przychodzi lato, wybór staje się trudniejszy. Nie każdy ma ochotę na górskie wędrówki, nie każdy lubi też rowerowe wycieczki. A turyści, szczególnie ci nie-dorośli chcą się przecież wyszaleć, łącząc zabawę z fizyczną aktywnością. Chociaż bynajmniej nie tylko dzieci to dotyczy.

  Bardzo ciekawą opcją jest skorzystanie z wypożyczalni hulajnóg. Są zwinne nieduże, umożliwiają wygodne zwiedzanie miasta i okolic i poruszanie się po nich. Albo żywiołowe zjeżdżanie z górki, których to przecież w Zakopanem nie brakuje.

  Hulajnogi w Zakopanem mają ten plus, że dają przyjemność i dzieciom i dorosłym. Młodsi potraktują je po prostu jako zabawę, sposób na wyładowanie tkwiącej w nich energii, małe szaleństwo. Często też chętniej będą towarzyszyć rodzicom na spacerach właśnie na hulajnogach, niż na własnych nogach. Z kolei dla starszych będzie to ciekawy i oryginalny sposób na wygodny transport. Praktyczny, a jednocześnie aktywny, świetnie sprawdzający się na krótkich trasach. Zamiast klasycznej można też zdecydować się na hulajnogę elektryczną, pozwalającą na jazdę jeszcze bardziej wygodną i żywiołową.

  Gdzie wypożyczyć hulajnogę w Zakopanem?

  Dosłownie w samym centrum miasta, przy Krupówkach, znajduje się wypożyczalnia hulajnóg elektrycznych, prowadzona przez mountain.pl. Na nich, lub na klasycznych modelach, na przejażdżkę może wybrać się rodzina, para czy przyjaciele. Nie tylko po mieście – można z nimi wybrać się do Doliny Chochołowskiej, albo znaną ścieżką rowerową VELO. Hulajnogi elektryczne to zresztą tylko jedna z wielu atrakcji, jakie mountain.pl przygotowało dla turystów odwiedzających Zakopane.