pl
+48 609 697 444 Nowotarska 27B, Zakopane
 • English
 • +48 609 697 444 Nowotarska 27B, Zakopane
  pl

  Zakopane, gdzie zjeść tanio i dobrze?

  Restauracja dla oszczędnych

  Smaczne, tradycyjne jedzenie na Krupówkach za grosze? Tak, to możliwe! Oszczędni turyści będą zachwyceni tym miejscem. Sprawdź gdzie w Zakopanem zjeść tanio i dobrze. A do tego nie zbankrutować.  

  Zakopane, gdzie zjeść tanio i dobrze?

  Zakresy cenowe i poziom restauracji w Zakopanem są różne. Większość turystów po całym dniu atrakcji lub zwiedzania górskich szlaków ma ochotę zjeść tanio i stosunkowo niedrogo. Coraz więcej osób zwraca uwagę na jakość produktów, bo przecież nie warto zapychać brzuch byle czym! Zakopane, gdzie zjeść tanio i dobrze?

  W restauracji Kiełbasa House & Grill! Produkty są dostarczane codziennie – wszystkie są świeże i zdrowe. Pochodzą od lokalnych dostawców. Mięso, a dokładniej kiełbasa jest najwyższej jakości. Kiełbasy są codziennie dostarczane z rodzinnej manufaktury. Wędliny wyrabia się tam według starych receptur, jak za dawnych lat. 

  Menu Restauracji Kiełbasa House & Grill

  Tu znajdziesz prawdziwe wariacje na temat kiełbasy. Menu opiera się właśnie na tym produkcie, do wyboru: kiełbasa klasyczna, delikatna biała, kiełbasa z dodatkiem baraniny, długie kabanosy oraz swojska kaszanka. 

  Do tego pyszne dodatki: chrupiące sałaty, warzywa z grilla, ciągnące sery, boczek i sosy, tradycyjne typu ketchup, musztarda oraz autorskie. W gorące dni pragnienie ugasić pomogą napoje, np. retro oranżada, ale zamówić można również kawę czy herbatę. 

  Jak trafić do restauracji? Kiełbasa House & Grill znajduje się w samym centrum Krupówek, a dokładnie w ich środkowej części. Łatwo tutaj trafić.

  Odwiedź stronę i poznaj szczegóły:  Kiełbasa House & Grill.

   

  Leave a Reply