pl
+48 609 697 444 Nowotarska 27B, Zakopane
 • English
 • +48 609 697 444 Nowotarska 27B, Zakopane
  pl

  Zakopane atrakcje — co warto zobaczyć? Pójść w góry czy zwiedzać miasto? Postawić na aktywny wypoczynek a może na turystyczne atrakcje, wybór należy do Ciebie. Jedno jest pewne w stolicy Podhala nie będziesz się nudzić.

  Skocz pod skocznię

  Bezsprzecznie, Zakopane zachwyca widokami. Nie ma takiego drugiego miasta w Polsce, w którym tak mocno poczujesz się otulony pięknem Tatr. Gdzie się wybrać? Można wyjechać kolejką na Gubałówkę. Gdy masz więcej czasu koniecznie wybierz Kasprowy Wierch, gdzie z niemal dwóch tysięcy metrów można podziwiać otaczające górskie szczyty. Dla osób, które ważą każdą minutę miejscem wartym polecenia jest Wielka Krokiew — największa skocznia narciarska w Polsce. Jeśli chcesz poczuć to co Dawid Kubacki, Piotr Żyła czy Kamil Stoch  masz wyjątkową i niepowtarzalną okazję. To miejsce to także doskonały punkt widokowy!

  fot. Marcin Szkodziński

  Jeden dzień w Zakopanem — przede wszystkim aktywnie

  Wybierasz się do Zakopanego grupą? Lubisz mieć dokładnie rozplanowany i zorganizowany dzień koniecznie skorzystaj z aktywnego wypoczynku. Wycieczka na quadach, paintball i ognisko — brzmi kusząco? Zdaj się na profesjonalistów, którzy specjalnie dla Was przygotują wycieczkę z pięknymi widokami na Tatry i oczywiście przerwą na magiczne zdjęcia. Po powrocie na Gubałówkę będzie czas na integrację na polach paintballowych i góralskie ognisko z przysmakami regionalnej kuchni. Długo będziesz wspominać tak spędzony jeden dzień w Zakopanem.

  Zakopane zimowe atrakcje i zajęcia

  Planujesz wyjazd na Podhale zimą. Wpisujesz: najlepsza zimowa atrakcja w Zakopanem. Zapewne godna polecenia jest przygoda na skuterach śnieżnych z doświadczonymi przewodnikami. Chcesz zobaczyć wyjątkowe miejsca niedostępne zimą dla człowieka? Marzą Ci się doskonałe widoki na Tatry w dzień a może nocą? Góralskie ognisko i ciepły posiłek — gwarantowane.

  Zima to oczywiście kulig! Nie ma lepszej propozycji dla osób, które chcą jeden dzień spędzić w zimowej stolicy Tatr jak przejażdżka saniami z końmi w Dolinę Chochołowską. Biesiada z góralami przy ognisku i regionalnej kuchni to trzeba przeżyć!

  Odkrywanie Zakopanego zimą to prawdziwa przyjemność! Oczywiście wybieraj tylko godne uwagi atrakcje w Zakopanem.

  Leave a Reply

  MOUNTAIN.PL

  Tylko w naszym Nowoczesnym Turystycznym Biurze w centrum Zakopanego bilety ONLINE na najlepsze atrakcje:
  • najlepsze jednodniowe wycieczki i animacje w Zakopanem,
  • wypożyczalnia rowerów, quadów, skuterów i sanek,
  • rafting, spływ Dunajca
  • klimatyczne kuligi
  Wybierz swoją wycieczkę w Zakopanem. Rezerwuj szybko i łatwo online!

  OSTATNIE WPISY: