pl
+48 609 697 444 Nowotarska 27B, Zakopane
 • English
 • +48 609 697 444 Nowotarska 27B, Zakopane
  pl

  Najlepsze atrakcje dla dzieci w Zakopanem i okolicy

  Najlepsze atrakcje dla dzieci w Zakopanem i okolicy? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę 10 najciekawszych propozycji.

  1) Z pewnością: Wielka Krokiew

  Oczywiście na liście: Zakopane atrakcje dla dzieci powinna się znaleźć WIELKA KROKIEWnajsłynniejsza polska skocznia. Jeśli Twoje dziecko chce się przekonać co czuje przed skokiem Dawid Kubacki, Kamil Stoch lub Piotr Żyła tu bezsprzecznie będzie mieć taką możliwość. 

  2) Gubałówka — niewątpliwie warto!

  Twoje dziecko woli aktywniej spędzać wolny czas — mamy dla Ciebie kilka propozycji. Kieruj się w stronę Gubałówki, gdzie czeka na Ciebie zjeżdżalnia grawitacyjna, regionalne smakołyki i wyprawa rowerami elektrycznymi. Sprawdzone trasy, akcesoria dla dzieci i świetnie wyposażona wypożyczalnia — czego chcieć więcej!

  3) Jeszcze bardziej z adrenaliną

  Masz nastoletnie dziecko, które lubi ekstermalne sporty i adrenalinę? W Zakopanem nie będziecie się nudzić. Wyprawa Quadami to niezapomniana rodzinna przygoda. Jeśli nie macie doświadczenia z jazdy takiem pojazdem, bez obaw instruktor przed wyprawą przekaże Wam wszystkie informacje.

  4) Prawdopodobnie najlepsza integracja

  Szukasz innej propozycji! Jeśli rodzinna zabawa to oczywiście paintball! Gdzie? Najlepiej w naturalnym, tatrzańskim i dzikim lesie. Do wyboru najlepsze, sprawdzone scenariusze paintballowej bitwy! Dziecko długo będzie wspominać tę atrakcję …

  5) Oczywiście, Termy Zakopane

  Zastanawiasz się co robić dalej? Chcesz zrobić miłą niespodziankę dziecku, to koniecznie po intensywnym dniu pełnym atrakcji skorzystaj z chwili relaksu i odwiedzić TERMY ZAKOPANE.

  6) TPN zaprasza

  Centrum Edukacyjne TPN w Zakopanem to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, które chcą pokazać swoim bliskim Tatry od edukacyjnej strony. To ciekawa i bezpłatna alternatywa dla innych wszystkich.

  7) Dla każdego coś miłego

  Jeśli szukasz dodatkowej rozrywki i atrakcji masz do wyboru także inne propozycje. Jakie? Papugarnia Egzotyczne Zakopane, Park Iluzji, Myszogród, Podwodny świat i dom do góry nogami …

  8)  Krupówki — oczywiście!

  Reasumując, co robić po dniu pełnym atrakcji? Oczywiście pora udać się w kierunku Krupówek, by poczuć nieco inny klimat Zakopanego. Biały miś, stragany z pamiątkami i smaczne jedzenie — czego chcieć więcej!

  9) Przede wszystkim — Brama w Gorce!

  Kolejna atrakcja dla dzieci godna uwagi?  Z Zakopanego masz blisko do Bramy w Gorce — największego Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnego w Polsce z dwoma wieżami widokowymi (17 i 35 metrów), niezapomnianą ścieżką w koronie i pełnym tajemnic podziemnym tunelem. Jeśli nie chcesz stać w kolejce do kasy w kilka minut ogarniesz bilety na stronie internetowej.

  10) Spływ czy rafting?

  Jeśli Twoje dziecko woli wodę, bezsprzecznie warto wybrać się w Pieniny. Do wyboru tradycyjny spływ z flisakami lub rafting. Absolutnie, dla każdego coś miłego!

  Najlepsze atrakcje dla dzieci w Zakopanem — polecamy!

  Leave a Reply

  MOUNTAIN.PL

  Tylko w naszym Nowoczesnym Turystycznym Biurze w centrum Zakopanego bilety ONLINE na najlepsze atrakcje:
  • najlepsze jednodniowe wycieczki i animacje w Zakopanem,
  • wypożyczalnia rowerów, quadów, skuterów i sanek,
  • rafting, spływ Dunajca
  • klimatyczne kuligi
  Wybierz swoją wycieczkę w Zakopanem. Rezerwuj szybko i łatwo online!

  OSTATNIE WPISY: