pl
+48 609 697 444 Nowotarska 27B, Zakopane
 • English
 • +48 609 697 444 Nowotarska 27B, Zakopane
  pl

  Jedzenie późnym wieczorem Zakopane

  Jedzenie późnym wieczorem Zakopane - gdzie zjeść?

  Restauracje u podnóża Tatr cały czas próbują wyróżnić się na tle konkurencji. Lokali jest sporo, a liczba turystów, która odwiedza Zakopane z roku na rok jest coraz większa. Niewiele restauracji oferuje posiłki do późnych godzin nocnych. Sprawdź, które lokale serwują jedzenie późnym wieczorem Zakopane.S

  Długie noce łakomczuchów

  Wieczorne podjadanie może i czasem budzi wyrzuty sumienia, ale często trudno mu się oprzeć. Zwłaszcza, gdy kryje się pod postacią pysznych, świeżo przygotowywanych dań, które potrafią wprowadzić smakoszy w prawdziwy góralski klimat. O ile w weekendy nietrudno znaleźć restaurację otwartą do późna…W tygodniu może być to problem. A kto nie lubi usiąść ze znajomymi czy rodziną i spędzić miło czas nie tylko do 22:00. 

  Jedzenie późnym wieczorem Zakopane - restauracja otwarta do późna

  W Restauracji Kiełbasa House & Grill możesz liczyć na pyszny posiłek do 2:00 w nocy każdego dnia! Co serwuje kuchnia? Jak sama nazwa wskazuje – kiełbasę. Ale ni byle jaką! Oprócz klasycznej kiełbasy możesz tutaj spróbować również grillowanej kiełbasy białej, kiełbasy z dodatkiem baraniny, długich i chrupiących kabanosów oraz kaszanki, która smakuje idealnie podana ze smażoną cebulką.  Wszystkie produkty są świeże i z naturalnym składem. Kiełbasy przywożone są codziennie z lokalnej, rodzinnej wędzarni.  

  Kiełbasa najlepiej smakuje z dodatkami, do wyboru: grillowane warzywa, sałatki, sery z grilla oraz napoje – retro oranżada, napoje gazowane, soki, kawa i herbata.

  Wnętrze zaprasza do środka

  W środku znajdziesz drewniane elementy wystroju, które przywodzą na myśl naturę i las. Wygodne krzesła sprawią, że nie będziesz miał ochoty wyjść z lokalu. Całość idealnie się komponuje i wprowadza miły nastrój. 

  Restaurację znajdziesz w środkowej części Krupówek.

  Restaurację możesz odwiedzić nie tylko w nocy ale również w ciągu dnia!

   

  Leave a Reply