plen
+48 609 697 444 Nowotarska 27B, Zakopane
 • English
 • +48 609 697 444 Nowotarska 27B, Zakopane
  plen

  Dlaczego wybrać Mountain.pl?

  Dlaczego wybrać Mountain.pl?

  Większość z Was – i z nas – na wakacje wyjeżdża raz, może dwa razy do roku. Przygotowujecie się do nich, planujecie je, rozpatrujecie wszelkie za i przeciw możliwych lokalizacji i szukacie najlepszego sposobu na spędzenie wypoczynku.

  Zastanawiacie się mocno, chcąc by wypoczynek był wart poświęconego mu czasu i pieniędzy. Niezależnie czy będzie to jedynie weekend czy pełne wczasy w górach. Dobrze wiecie, jak bardzo tego odpoczynku potrzebujecie i jak ciężko musieliście na niego pracować.

  Mountain.pl – odpowiadamy za Wasz wypoczynek

  My też ciężko pracujemy. Minęło już piętnaście lat, odkąd zajmujemy się obsługą turystów w Zakopanem, na Podhalu, w Tatrach. Nie zliczymy nawet, ile tysięcy osób przewinęło się przez nasze obiekty. Na ilu twarzach wywołaliśmy uśmiech, pokazując, jak wiele twarzy może mieć wypoczynek w Zakopanem i jak wiele atrakcji da się znaleźć w naszych pięknych górach.

  Nasza firma zna rynek turystyczny od poszewki. Spełniamy potrzeby naszych Klientów, ale też ciągle pracujemy nad zapewnieniem im nowych rozrywek. Po to, by znowu chcieli zawitać w górskie progi, znowu nam zaufali i znowu do nas wrócili.

  I wiecie co? Wracają.

  Zrobimy dla Was wszystko

  Mountain.pl nie jest firmą oferującą tylko usługę turystyczną. My oferujemy fajne przeżycie wczasów, satysfakcję z wydanych pieniędzy i chęć, by te chwile jak najdłużej zostały w pamięci.

  Naszymi gośćmi zajmujemy się całościowo. Mamy własną bazę noclegową, pozostawiając do Waszej dyspozycji stylowo urządzone pokoje w pensjonatach, ale też prawdziwe, góralskie domy, o niepowtarzalnym charakterze.

  Zapewniamy szereg atrakcji, i to niezależnie od pory roku. W lecie mamy dla Was rowery, paintball, quady czy spływy Dunajcem. W zimie polecamy skutery, kuligi, śnieżne safari. I wiele, wiele więcej.

  Organizujemy dla Was tradycyjne góralskie imprezy, z muzyką, tańcami i oczywiście biesiadą. Pokazujemy piękno przyrody, charakterność gór i niepodrabialny klimat Tatr. Zabieramy do jaskiń, na wspinaczki na skałkach i na tatrzańskie szczyty.

  Jesteście z nami bezpieczni

  Nie zapominamy, że przyjeżdżacie na wypoczynek w góry. Tych zaś nie można lekceważyć, o żadnej porze roku. Dlatego w naszej ofercie są wycieczki z przewodnikami, którzy nie tylko ciekawie opowiedzą o okolicy, ale i potrafią reagować na zmieniające się warunki atmosferyczne i zawsze dbają o bezpieczeństwo naszych Gości. Dlatego w razie potrzeby towarzyszą im przewodnicy Tatrzańskiego Parku Narodowego, ratownicy TOPR, grotołazi… Ludzie, którym można powierzyć nie tylko swój wolny czas, ale i bezpieczeństwo

   

  Kim są nasi Klienci?

  Oferta Mountain.pl jest elastyczna, dobrana do preferencji turystów i ich oczekiwań. Nie oferujemy jednego dla wszystkich, chociaż mamy coś dla każdego…

  Inne rozrywki zaproponujemy rodzinom z dziećmi, samum dzieciom, seniorom czy parom. Tak, by każdy był zadowolony i dostał to, czego najbardziej potrzebuje w czasie wypoczynku. Możecie skorzystać z naszych pojedynczych usług, lub od razu wykupić pełne pakiety z noclegami i atrakcjami. Odprężenie i błogi spokój? Czy może adrenalina i wysiłek? Niezależnie od odpowiedzi – mamy to.

   

  To nie są przechwałki. Kilkanaście lat w biznesie nauczyło nas wiele. Rozwijamy się, poszerzamy ofertę, idziemy do przodu.

  Dzięki temu grono naszych Klientów nie ogranicza się do turystów indywidualnych. Obsługujemy także grupy, organizujemy eventy, imprezy grupowe, gry terenowe i integracyjne. Wśród naszych Gości przeważają Polacy, ale jesteśmy przygotowani również na obsługę zagraniczną.

   

  Gdzie nas znajdziecie?

  Jesteśmy profesjonalistami o fachowej załodze, sprawnej logistyce i ogromnych możliwościach. Chwalimy się nimi i nie robimy tego bezpodstawnie. Pokazujemy się Wam nie tylko przez strony internetowe. Możecie nas odwiedzić osobiście, poznać i przekonać, że że warto nam zaufać.

  Działamy w Tatrach, więc za siedzibę obraliśmy centrum Zakopanego. Nie mogło być inaczej.

   

  Leave a Reply